Liidu liige
Ilu ja tervis

Ulakas-kaunitar.ee

Ulakas Kaunitar on vallatu pesupood ulakale naisele ja tema partnerile. Oleme toonud naiste seksuaalsuse kapist välja ning avanud erootilise pesu ja aksessuaaride kaupluse „peatänavale“. Ulakas Kaunitar asub Roosikrantsi 16, kus on stiilne butiik ning koolitusruum. Poest leiavad naised ja paarid palju põnevaid tooteid, et vürtsitada oma õhtuid. Pesu, aksessuaarid, atimuleerijad ja stiilsed mänguasjad ning lisaks temaatilised üritused ja koolitused, millest on abi enesekindluse ja -teadlikkuse tõstmisel. Ulakas Kaunitar esindab järgmiseid kaubamärke ja disainereid: Naughty Beauty, Kriss Soonik, Coco de Mer, Guess, LELO, Pico Bong, Je Joue, YESforLOV, Viamax, Sensuva, XAOS, Pillow Talk, Womanizer jpt.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega