Liidu liige
Toidu- ja tarbekaubad

Vitamiinikuller.ee

Vitamiinikuller.ee loodi aastal 2013 eesmärgiga pakkuda klientidele värskeid ja kvaliteetseid puu- ja köögivilju. Muutsime tarneahela võimalikult lühikeseks, toimetades tooted otse kasvatajatelt tarbija toidulauale. Tootevalikust leiab erinevaid puu-, köögivilju, marju, seeni, salateid, eksootiliseid vilju ja erinevaid valmistooteid. Valikus on ka kõik vajalik kontoritesse kohvilauale. Tänastes pandeemia tingimustes oleme oma valikut laiendanud veelgi - meie valikust võib leida kõike katmaks tervislik toidulaud tervele perele.

Samuti on meilt võimalik tellida kingitusteks erinevas komplektsuses ning suuruses kinkekorve-karpe-kaste koos tervituskaardiga.

Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega