Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Hommikuseminar

1h online töötuba: “Tehnikad, mis panevad inimesed rohkem ostma!”

Hommikuseminar
 / 
May 7, 2021
May 7, 2021
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

10:00 - 10:30 “Five different tactics on how to make your customers buy more with real-life examples” Shailen Mistry, Bitfiner

10:30 - 10:45 “Automatiseeritud e-maili kampaaniad, mida on lihtne käivitada ning aitavad tõsta keskmist ostukorvi ja kasumlikkust” Lauri Post, Bitfiner

10:45 - 11:00 Questions, answers, discussion

Osalejatele lisaks tasuta ligipääs Bitfineri AOV kasvu online kursusele, mis katab 2 tunni jooksul kokku 15 erinevat viisi, kuidas kasvatada keskmist tellimust, müüa rohem ja kasumlikumalt. Osalemiseks vajalik E-kaubanduse Liidu liikmelisus, osalemine on tasuta, link saadetakse 1 päev enne e-mailile.

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega