Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Seminar ja konverents

Baltic e-commerce Conference & Expo

Seminar ja konverents
 / 
September 29, 2022
Sep 29, 2022
 / 
9:00
 / 
Laisvės pr. 5, Vilnius, Lietuva
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Kati Posti
Projektijuht
E-kaubanduse mess ja konverents toimub 29. septembril Vilniuses

Eesti E-kaubanduse Liit kutsub e-kaubandusega tegelevaid ettevõtjaid osalema Baltikumis ainulaadsel e-kaubanduse messil Ecomexpo 22.

Oodata on üle 1000 eksponendi kõigist Balti riikidest.

Lisaks 24 ettekannet kahes saalis, tuntud kohalikud ja rahvusvahelised nimed, kes kõik on muljetavaldava kogemusega e-kaubanduses. Kõik nad jagavad oma teadmisi, praktilisi nõuandeid ja kogemusi. Tänavused Ecomexpo ettekanded on keskendunud rahvusvahelisele e-kaubandusele ja ekspordile. Välismaal ei ole alati lihtne leida võimalusi jätkusuutlikuks ettevõtluse arendamiseks, kuid pandeemia tõestas, et selline kasv on vajalik. Turg muutub, kui Balti riikide turule tulevad rahvusvahelised e-kaubanduse tegijad. Küsimustele, mis puudutavad e-kaubanduse projektide elluviimist välismaal, annavad vastused e-kaubandusturu tuntumad ettevõtted.

E-kaubanduse Liidu liikmetele on osalemine soodushinnaga (veebipilet -50% ja kohapeal osalemine -10%). Sooduskoodi küsi Liidust.

Loe lähemalt esinejate kohta, vaata ajakava ja osta pilet SIIN

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega