Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Baltic e-Commerce Forum 2020

 / 
December 16, 2019
 / 
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Baltic e-Commerce Forum 2020 toob Tallinnasse kokku e-kaubanduse suurimad tegijad!

Facebook, Bolt, AirBaltic, BoostYourSelf, Breden Kids, SEB, Omniva, Mastercard, Eesti Pank, Pigu Group, DPD, RePack, Hansapost, Velosock, FinestMedia, Boomerang... ...need on Baltikumi kõige suuremad e-poed, transpordi, kuller, makselahenduste, arenduse ja digiturunduse tegijad.

Lisaks roheline taaskasutus e-kaubanduses ja niššist maailma liidriks. Kõik on kinni mõtlemises ja selles, kes domineerib sinu e-äri valdkonnas ja miks mitte Sina?

Baltic e-Commerce Forum 2020 toob 12. märtsil Tallinnas Valukotta kokku 15 e-äri valdkonna suurimat tegijat kõnelejaks ja 400 kuulajat üle Baltikumi. Tule saa osa, broneeri endale istekoht ära juba täna sest E-kaubanduse liikmetele kehtib väga soodne osalustasu.

Programm, esinejad jm detailid ning koha broneerimine siit:  https://events.ekspressmeedia.ee/balticecommerce

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega