Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Seminar ja konverents

Baltic e-Commerce forum 2023

Seminar ja konverents
 / 
March 14, 2023
 / 
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

2023 tuleb teistsugune aasta.

Ettevõtetel tuleb kohaneda konkurentsi, tõusvate hindade, e-kaubanduse aeglustuva kasvuga kui ka tarbijate muutunud ootustega. Kuidas nendest väljakutsetest hoolimata oma ettevõtet kasvatada ja kliente võita? Selleks peab veebipood olema parimas vormis, klientidele ligipääsetav ning kõrge kasutusmugavusega. Samuti tuleb keskenduda turundusele ning järgida rahvusvahelisi trende ja suundumusi. Toome Tallinna uusimad e-kaubanduse tehnoloogiad ja trendid ning ka expo ala, kus saaksid innovatsioonist ja tööriistadest osa.

Vaata täpsemat programmi ja registreeri end liikmele mõeldud soodsa piletihinnaga.

https://events.delfimeedia.ee/ecom2023

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega