Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Seminar ja konverents

Baltic e-Commerce Forum 2024

Seminar ja konverents
 / 
March 12, 2024
Mar 12, 2024
 / 
8:30
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

Kas plaanite sel aastal e-kanalites kasvu? Majandus ei kasva, konkurents on tihedam kui kunagi varem ja maailmas, kus kõik on digitaalselt kättesaadav on ärikasvu jõuks kliendikogemus ning strateegia. Andmed on eduka e-äri vundament, mida tuleb mõista ja lahti muukida paremaks vajaduste kaardistamiseks. Me nimetame intelligentseks e-kaubanduseks inimkeskset, kogemustest juhitud ja arusaamapõhist lähenemisviisi digitaalsete lahenduste kavandamisel, et aktiveerida uusi tulusid, kasutades andmeid, vähendades ebatõhusust ning kiirendades teie kaubandusinvesteeringute ja uue mõtteviisi jaoks väärtuse saavutamise aega. Ära leiuta ise– kuula edukate e-poodide ja valdkonna liidrite soovitusi! Tule 12 märtsil Tallinnas toimuvale Baltic E-commerce Forumile!

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega