Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

E-kaubanduse Liidu liikmete üldkogu

 / 
February 5, 2021
Feb 5, 2021
 / 
10:30
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Üldkooslek toimub Zoomis!

Vajalik eelregistreerimine. Sel korral on üldkoosolekul välisesineja ning rõhk liikmete vahelisel arutelul ja tagasisidel.10.00-10.30 välisesineja: Juan J. Borras, Outvio “How to get Estonians to buy more from you and less from Amazon or AliExpress?”

10.30-10.45. “Ülevaade e-kaubanduse mahtudest ja trendidest 2020.a.” Tõnu Väät, tegevjuht

10:45-11:00 “Liidu tulemused, revisjoni hinnang ning eesmärkide täitmine 2020.a.” Mait Mäesalu, juhatuse esimees, Tõnu Väät tegevjuht

11:00-12:00 “2021 fookus, arutelu ning täiendusettepanekud” Tõnu Väät, tegevjuht

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega