Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Muud üritused

infopäev kauplejatele seadusemuudatuste kohta

Muud üritused
 / 
May 10, 2022
May 10, 2022
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

Hea e-kaupmees, olete oodatud Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti veebiseminari vormis infopäevale, kus tutvustatakse muudatusi juba 28 maist kehtima hakkavates tarbijakaitseseaduses ja võlaõigusseaduses.

Infopäev toimub 10. mail kell 10.00-12.00. Registreerimisel sisestatud e-mailile saadetakse toimumispäeval veebiseminari link. Registreerimine on avatud kuni 9.05.2021 kl 23.59

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega