Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Hommikuseminar

Liikmete hommikuwebinar: "Milliseid digiturunduse arenguid peaks ettevõtte juhtkond teadma ja arvestama?“

Hommikuseminar
 / 
November 10, 2022
Nov 10, 2022
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Webinar toimub 10. novembril kell 10.00-11.00 zoomis.

Digiturunduses on praegu juhtumas rohkem kui eales varem – pidevalt muutuvad privaatsusnõuded, andmete kasutamine, uued platvormid ja võrgustikud, kõikvõimalikud piirangud ja võimalused.

E-kaubanduse Liidu juht Tõnu Väät vestleb Eesti suuremate digiagentuuride juhtidega, milliseid trende tuleks arvesse võtta juhtkonna tasemel ning kuhu digimaailm suundumas on. Vestlustringis osalevad MBD juht Erki Heinsaar ja Convertali juht Jaanus Lahe.

Hommikuwebinar on mõeldud E-kaubanduse Liidu liikmetele, tasuta. Osalemise link saadetakse personaalselt registreerimisel sisestatud e-mailile hiljemalt 1 päev enne toimumist.

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega