Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Hommikuseminar

Koolitus E-kaubanduse Liidu liikmetele: Uus imerelv e-poe turundamisel- ChatGPT

Hommikuseminar
 / 
May 26, 2023
May 26, 2023
 / 
9:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

ChatGPT suudab inimesega peaaegu võrdsel tasemel suhelda. AI-rakendust saad kasutada paljude ülesannete kiirendamiseks ja optimeerimiseks ning ta aitab sind sisu loomisel, sotsiaalmeedia postituste ettevalmistamisel, e-kirjade koostamisel, Exceli valemite loomisel, programmeerimises, veebilehtede arendamisel, klienditeeninduses ja paljudes teistes valdkondades. AI abil vähendad aega ja vaeva, mida nende ülesannete täitmine nõuab. Samuti pakub ChatGPT uusi ja loovaid ideid, mida saad oma projektides kasutada. ChatGPT muudab suhtlemise ja koostöö kiiremaks, tõhusamaks ja paindlikumaks, pakkudes samal ajal väärtuslikku tuge ja nõuandeid erinevates olukordades. Koolitusel õpid, Kuidas ChatGPT aitab sisu kiiremini ja odavamalt luua ning vähendada kulusid turunduses ja muudest igapäevastes tegevustes. Artiklite, tootekirjelduste loomine ja protsesside optimeerimine. Parimad praktikad, kuidas tehisintellekt mõjutab e-poe omaniku tulevikku ja mõju produktiivsusele.

Koolituse sisu:

1. SEO – Kuidas ChatGPT aitab leida optimeerimisvõimalusi? Märksõnade analüüs ja sisu optimeerimine

2. Sisuloome – Kuidas anda ülesanne sisumaterjali kondikava loomiseks? Artikli struktuur, tootevideo peamised punktid, teemad jne.

3. Sotsiaalmeedia – Kuidas luua sotsiaalmeedia postitusi ja leida sobivaid pilte? Strateegiad ja näited edukatest postitustest

4. Kampaaniad –Kuidas kasutada ChatGPT-d kampaaniate väljatöötamiseks ja konversioonimäära suurendamiseks? Kampaaniate planeerimine ja analüüs

5. Meiliturundus – Kuidas luua meilide malle, artikleid ja tootekirjelduste kokkuvõtteid? Strateegiad ja näited edukatest e-kirjadest

6. Kirjade kirjutamine – Kuidas sisestada lühikest teksti ja saada tagasi korrektse ärikeelega kiri? Parimad praktikad ja näited

7. Kliendisuhtlus – Kuidas luua vastuseid klientide päringutele,mis tunduvad olevat inimeselt?

8. Programmeerimine ja andmete analüüs – Kuidas kasutada ChatGPT-d koodi loomiseks ja andmete analüüsimiseks?

9. ChatGPT piirangud ja kitsaskohad – Millised on ChatGPT sisulised ja tehnilised piirangud? Kuidas neid piiranguid ületada või nendegatoime tulla?

 

Koolituse läbiviija on Priit Kallas, Dreamgrow digiagentuuri asutaja ja strateeg. Priit tegeleb digiturundusega juba 27 aastat. Priidu igapäevatöö on panna veebilehed kasumit tooma. SEO, sisuturundus, Facebooki ja Google reklaamid, analüütika, on tegevused, millega ta pidevalt kokku puutub. Oma töös on ta teinud koostööd mitmete Eesti tippbrändidega nagu Telia, Nordea, EAS, Eesti Energia, If Kindlustus, Peugeot, Postimees, Tartu Ülikool ja paljud teised. Tema on loonud kampaaniad, mis on suunatud nii Eestisse kui välisriikidesse. Priit on EASi ja Loomeinkubaatori ärimentor. Lisaks praktilisele tööle klientide ja oma ettevõtete turundamisel on Priit viimase 15 aasta jooksul koolitanud tuhandeid turundajaid rohkem kui 700 koolituse, töötoa ja konverentsi ettekandega. Priit on avaldanud üle 1500 artikli, video ja podcasti. Seda materjali on lugenud, kuulanud ja vaadanud üle 11 miljoni inimese üle maailma. Priit on ka Äripäeva raadio saatejuht ja toob teieni Eesti turundajate kogemusi saates "Digiturunduse praktikum.“

 

Koolitus on E-kaubanduse Liidu liikmetele TASUTA. Koolituse maksumus mitteliikmele 250+km. Vajalik on eelregistreerimine. Koolitus toimub 26. mail kell 09.00-12.30 Zoomis.

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega