Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Hommikuseminar

Liikmete hommikuwebinar: „5 põhjust, miks peaksid looma ärikliendile iseteeninduskeskkonna“

Hommikuseminar
 / 
December 3, 2021
Dec 3, 2021
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

Sinu äriklient ootab Sinu online kanalis samasugust positiivset kogemust nagu heas eratarbijatele suunatud e-poes. Iseteenindusportaal annab võimaluse ühe osa oma ärist panna automaatpiloodile ning loob eeldused mahtude kasvuks.

3.12 kell 10.00-11.00 toimub E-kaubanduse Liidu liikmetele tasuta hommikuwebinar, kus FinestCommerce juht Martin Lond arutleb põhjuste üle, miks on oluline B2B ärina investeerida e-poe arengusse.

Loe ka lisaks, miks investeerida ärikliendi keskkonda: https://www.e-kaubanduseliit.ee/uudised/5-pohjust-miks-peaksid-b2b-arina-e-poodi-investeerima

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega