Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Hommikuseminar

Liikmete hommikuwebinar: "Crossing borders"

Hommikuseminar
 / 
October 1, 2021
Oct 1, 2021
 / 
9:00
 / 
Zoomis
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

09.00-09.30 “Skechersi laienemine. Füüsiliste poodide arendus koos e-kaubandusega" Priit Uba, moedivisjoni juht FIFAA AS (Skechers)

09.30-10.00 “Copy-paste to 10 Europe countries: Moobel1.ee fails and learned lessons” Pijus Makarevičius, CEO furniture1.eu group (Moobel1.ee). In English

10.00-10.30 “65% of all Swedish e-retailers selling abroad. What do they do differently from others?” Henrik Hansen, Partner and Cross border specialist at MakesYouLocal. In English

Hommikuwebinar on mõeldud E-kaubanduse Liidu liikmetele, tasuta. Vajalik eelregistreerimine. Zoomi link saadetakse  päev enne algust registreerimisel sisestatud e-mailile.

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega