Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Hommikuseminar

Liikmete hommikuwebinar: “E-poe kasutajakogemuse tähtsus ning selle hindamine”

Hommikuseminar
 / 
September 24, 2021
Sep 24, 2021
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

Mis vahe on kasutajaliidese ning kasutajakogemuse disainil ning miks on vaja neid mõlemaid?

Milline on parim viis kasutajakogemuse probleemide tuvastamiseks ja uute ideede valideerimiseks?

Rakendatavaid tööriistu, näiteid elust enesest ning küsimustele vastuseid annavad Mari-Ell Mets Trinidad Wisemanist ning Sten Kreisberg Sharewellist. Tutvustame ka uuenduslikku platvormi, mille kaudu saab kerge vaeva ning väikese kuluga korraldada live kasutajakogemuse ja tagasiside teste enda e-poele.

Hommikuwebinar on mõeldud E-kaubanduse Liidu liikmetele, 24. septembril kell 10.00-11.00 Zoomis. Osalejatele saadetakse link ligipääsuga 1 päev enne algus registreerimisel sisestatud e-mailile.

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega