Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Hommikuseminar

Liikmete hommikuwebinar: „Kontor on valve all, aga kliendibaas valla?“

Hommikuseminar
 / 
February 29, 2024
Feb 29, 2024
 / 
9:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

Eesti e-poodide ja ettevõtete vastu on viimasel ajal suurenenud küberrünnakud, millest osa toimuvad nii, et sa ei pruugi seda teadagi. Riigi Infosüsteemi Ameti (RIA) analüütik Kaisa Vooremäe annab lühikese ülevaate Eesti e-poodidele ja ettevõtetele toimuvatest küberrünnakutest ja trendidest ning soovitusi, kuidas end kaitsta.  Seejärel tutvustab RIA ekspert Seiko Kuik väikese- ja keskmise suurusega ettevõtetele suunatud 60 000 euro suurust kübertoetust, misjärel on võimalus sellele toetusele ka kandideerida.

Hommikuwebinar on mõeldud E-kaubanduse Liidu liikmetele, tasuta ning toimub 29 veebruaril kell 09.00-10.00 Zoomis. Osalemislink saadetakse 1 päevenne toimumist e-mailile.

 

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega