Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Hommikuseminar

Liikmete hommikuwebinar: “Kuidas e-poe konversiooni tõsta ning kasutajamugavust parendada”

Hommikuseminar
 / 
March 31, 2023
Mar 31, 2023
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

E-kaubanduse Liit ja ADMi e-poodide kasutajakogemuse ja konversiooni optimeerimise eksperdid panid kokku praktilise webinari, kuidas e-poes müüki tõsta ning millised on praktilised e-poodide kasutajakogemuse trendid 2023 aastal. Webinari eesmärk on aidata e-kaubanduses tegutsevatel ettevõtetel paremini mõista, mis on kasutajamugavuse tõstmiseks ja konversiooni optimeerimiseks vajalik ning näidata, kuidas seda teostada.  Tahame edasi anda teadmised, mida oleks võimalik kohe ka kasutama hakata.

31. märts 10.00-11.30 Zoomis

Esinejad: 

Marie Rang (UX disainer)

Kauri Ääremann (ärianalüütik)

 

Osalemine on tasuta, ainult E-kaubanduse Liidu liikmetele. Vajalik eelregistreerimine. Osalemise link saadetakse 1 päev enne toimumist registreerimisel sisestatud e-mailile.

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega