Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Hommikuseminar

Liikmete hommikuwebinar: "Kuidas luua mobiilis hästi töötav kampaania?"

Hommikuseminar
 / 
April 29, 2022
Apr 29, 2022
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

Mobiilivaade on e-ostlemisel ja esmasel infootsingul ning veebilehtede sirvimisel kerkinud kõige olulisemaks kanaliks, mistõttu keskendume järgmisel webinaril mobiili kampaaniatele. Webinaril räägime parimatest praktilistest kogemustest FB adside osas ning kuidas maksimaalselt mobiile selleks ära kasutada. Toome statistilisi näitajaid, eksimusi ning kuidas leida alternatiive, häid visuaale. Osalejad saavad lisaks teada FB adside trendidest ning mobiilide optimeerimisest.

Koolituse viivad läbi HTTPOOLi/Meta spetsialistid Vitali Nikolajev ja Helerin Liiv, kellel mõlemal on üle 5 aastane digiturunduse ja äriarenduse kogemus ning on sertifitseeritud Facebooki reklaamide eksperdid.

Webinar on mõeldud E-kaubanduse Liidu liikmetele, tasuta ning toimub Zoomis 29 aprillil kell 10.00-11.30. Osalemiselink saadetakse vähemalt 1 päev enne toimumist registreerimisel sisestatud e-mailile.

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega