Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Hommikuseminar

Liikmete hommikuwebinar: "Kuidas olla edukas Läti ja Leedu turul?"

Hommikuseminar
 / 
November 26, 2021
Nov 26, 2021
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

Kuigi meid peetakse meie geograafilise asukoha tõttu sageli üsna sarnasteks, dikteerivad meie digitaalsed ja kultuurilised erinevused teistsuguse loo. Kõik me teame, et Eesti, Leedu ja Läti turul võib minna hoopis erinevalt ning tarbijale tuleb läheneda teistmoodi. Eesti E-kaubanduse Liit soovitab mõelda Leetu ja Lätti laienemise peale. Miks me jälle selle teemaks võtame on sellepärast, et me näeme 2022.a. tugevat kasvu just sealt, mida kinnitab ka kasvõi Omniva pakiautomaatide pakkide mahu kasv Lätis, mis on tunduvalt suurem, kui Eestis.

Millised digiturunduslahendused aga töötavad Lätis ja Leedus? Milles kaasata agentuur või freelancer? Pakume konkreetseid näiteid ja parimaid digiturunduslahendusi, mis on Läti ja Leedu turul osutunud väga tõhusaks.

 

10.00-10.30 “Kuidas edukalt Eestist Lätti ja Leetu laieneda?” Mida teha tsentraliseeritult Eestist ja mis osas usaldada kohalikke spetsialiste? Erki annab ülevaate, kuidas e-poodidel on kõige tulemuslikum välisturgudele laieneda. Erki Heinsaar, MBD Eesti juht ja strateeg

 

10.30-11.00 “BE BOLD” to advance in Latvian market. There are 10 things to take into consideration to excel. I will share examples of my personal experience of scaling the business! Edgars Ejubs, Managing Director, MBD Latvia

 

11.00-11.30Navigating the Lithuanian digital marketing field. TOP digital solutions that work“ During the presentation I will provide you with some of the best digital solutions that have proved to bevery efficent in our market! Kasparas Januitis, Digital Lead, MBD Lithuania

 

11.30-12.00 küsimused ja vastused Eesti, Läti ja Leedu digiturundusspetsialistelt!

 

Hommikuwebinar on tasuta ja mõeldud Eesti E-kaubanduse Liidu liikmetele. Vajalik on eelregistreerimne, Zoomis osalemiseks link saadetakse 1 päev enne toimumist registreerimisel sisestatud e-mailile.

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega