Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Liikmete hommikuwebinar: "Kuidas panna e-poe müügid kasvama kasutades selleks uuenduslikke tööriistu?"

 / 
September 8, 2023
Sep 8, 2023
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

Põhiline probleem, millega enamus e-poed silmitsi seisavad on uue kliendi leidmine ning olemasoleva hoidmine. Tihti puudub arusaam või strateegia, kuidas seda teha. Teisalt, aga unustatakse ära kliendid, kes juba olemas on – neid ei osata hoida. Nii pannakse pahatihti kogu aur uue kliendi värbamise sooduskampaaniatele. See aga ei ole kasumlik – puudub arusaam, mida nende klientidega edasi teha. 

Sellises oravarattas on ka koolitajad ise olnud, seniks, kuniks lõid strateegia, mis pani olemasolevad kliendid neist rääkima ja see hakkas omakorda neile uusi kliente värbama. Nii lahendati mõlemad peamised probleemid tänu kindlale mudelile – püsiühenduse mudelile ja seda töötavat mudelit tahetakse heameelega anda ka teistele ettevõtetele edasi. Teet ja Kati on seda testinud nii enda äride peal, kui ka ettevõtetes, kus on olnud mentorid. Lisaks ka 18-ne erineva start-up idee peal, kus see oma koha leidis. 

Kutsume sind osalema veebiseminaril, mis annab ülevaate Püsiühenduse mudelist ning õpetab, kuidas seda enda e-poe müükide tõesmiseks rakendada. 

  • Neli suurimat viga, mida tehakse klientidega.
  • Kuidas erineb tavaline müügitunnel Püsiühenduse mudelist
  • Kuidas panna ChatGPT enda turunduse heaks tööle
  • Kas ja kuidas aitab ChatGPT leida uusi kliente?
  • Praktiline õpetus, kuidas luua ChatGPT-ga müügikampaaniaid olemasolevatele klientidele, et tuua rohkem kordusoste

Koolitajateks on tunnustatud praktikud ja koolitajad Teet ja Kati Torim.

Teet Torim on Nullist Turunduskooli kaasasutaja ja endine Boost Yourselfi tegevjuht ja kaasasutaja. Ta on olnud digiturunduse õppejõud TalTechis, Eesti E-kaubanduse Liidu juhatuse liige ja mentor erinevatele Eesti ettevõtetele. Täna on ta uue ajastu turunduskoolitusi pakkuva Suurem Pilt Consulting tegevjuht ja kaasasutaja ning lisaks töötab ta erinevate start-up programmides B2C turundusmentorina (European Innovation Academy, KIUAS). Ta on abikaasa ja äripartneri Kati Torimiga värskelt ilmunud praktilise turundusraamatu “Püsiühendus” autor.

Kati Torim on turunduses ja müügis tegev tänaseks 12+ aastat. Ta on juhtinud turundusmeeskondi ja õpetanud erinevatele ettevõtetele  8+ aastat kliendilojaalsuse loomise strateegiad ja kliendipsühholoogia rakendamist turunduses. Kati on õpetanud teadlikku enesejuhtimist Eesti Sisekaitseakadeemias ning avaldanud samal teemal 2 raamatut. Täna on ta uue ajastu turunduskoolitusi pakkuva Suurem Pilt Consulting turundusjuht ja kaasasutaja ning lisaks töötab ta erinevate start-up programmides B2C turundusmentorina (European Innovation Academy, KIUAS).

Hommikuseminar on mõeldud E-kaubanduse Liidu liikmetele, on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine. Seminar toimub Zoomis, 8. septembril kell 10.00-13.00. Osalemislink saadetakse hiljemalt 1 päev enne toimumist registreerimisel sisestatud e-mailile.

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega