Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Hommikuseminar

Liikmete hommikuwebinar: “Kuidas panna oma e-pood müüma ka siis kui sina magad ehk turunduse automatiseerimine”

Hommikuseminar
 / 
March 28, 2024
Mar 28, 2024
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

Webinari viib läbi 15 aastat eduka turundaja ja koolitajana tegutsev Katrin Vilimaa-Otsing, turunduskoolitus.ee, kes on ehitanud üles mitmeid müügitunneleid ja automatiseeritud turunduslahendusi, mis säästavad aega ja vähendavad ebaefektiivsusi turundustegevustes. Lisaks digiturunduse teenustele pakub ta ka auditeid ja koolitusi. Kolmel aastal on ta olnud Digitegu žüriis ja hinnanud Eesti parimaid digikampaaniaid. Lisaks on ta lektor Ettevõtluskõrgkoolis Mainor ja ärimentor mitmetes ettevõtluse programmides nagu nt Starter Edu ja Tegu. 

Webinaril vaatame erinevaid tehnoloogilisi lahendusi, mis aitavad väiksema vaevaga teha rohkem müüki. Näiteks tutvustab Katrin erinevaid taasturundamise (retargeting) võimalusi aga ka kuidas olemasolevate klientide andmete pealt uusi sarnaseid kliente leida. Kuidas panna erinevad tööriistad omavahel suhtlema, et näiteks emailide seeriad ja Meta reklaamid arvestaks kasutaja tegevustega sinu veebis nagu ostu poolelijätmine või uudiskirjaga liitumine. Kuidas luua endale olulisemate andmetega raport/dashboard, mis uueneb automaatselt ja sa ei pea kogu aeg mitmesse kohta sisse logima, et aru saada, mis töötab ja mis mitte.

Lähemalt vaatame tööriistu nagu: Meta Pixel, dynamic retargeting, prospecting catalogue sales kampaaniad, lookalike custom audience, erinevad APi lahendused, clickfunnels, karta, keap systeme, looker studio dashboardid jpm

Hommikuwebinar on mõeldud Eesti E-kaubanduse Liidu liikmetele, tasuta ning vajalik on eelregistreerimine. Hommikuwebinar toimub 28 märtsil kell 10.00-11.30 Zoomis. Osalemise link saadetakse registreerimisel sisestatud e-mailile 1 päev enne webinari algust.

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega