Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Hommikuseminar

Liikmete hommikuwebinar: "Kuidas suurenevas konkurentsis oma pakkumistega eristuda ja läbi selle äri kasvatada?"

Hommikuseminar
 / 
January 26, 2023
Jan 26, 2023
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Kati Posti
Projektijuht

Viljo Vabrit jagab teiega meetodeid, mida kasutades on võimalik teha kindlaks oma äri ideaalse kliendi profiil ning leida just sellele sihtgrupile kõige mõjusamad müügisõnumid. Lisaks eelnevale tuleb juttu ka ärisõnumite testimisest ja optimeerimisest.

Tõnu Väät jagab soovitusi, kuidas uue soodushinna kuvamise reegliga ellu jääda, millised on võimalused sooduskampaaniaid teha ning millega rahvusvahelisi konkurente üle lüüa?

Veebiseminar toimub Eesti E-kaubanduse Liidu ja Veebimajutuse koostöös. Seminar toimub 26. jaanuaril kell 10.00-11.30 live ülekandena, vajalik eelregistreerimine.

Mida saad teada?

  • Kuidas suures konkurentsis välja paista ja eristuda
  • Milline on sinu ettevõtte ideaalne kliendi profiil
  • Millised on tõhusad müügisõnumid ja kuidas neid testida
  • Lisaks saad paar nippi ja soovitust, kuidas uut soodushinna kuvamise reeglit mitte rikkudes sooduskampaaniat teha ning millega rahvusvahelisi konkurente üle lüüa?

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega