Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Hommikuseminar

Liikmete hommikuwebinar: "Kuluefektiivne ja jätkusuutlik andmete majutamine"

Hommikuseminar
 / 
March 25, 2022
Mar 25, 2022
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

25. märtsil kell 10.00-11.00. Zoomis

Kus hoida enda andmeid? Kontoris? Serveri teenusepakkuja juures? Amazoni pilves? Millised on erinevad teenused, tehnoloogilised lahendused ja ohud? Mõtestame lahti kuluefektiivse andmehalduse ja optimaalsuse e-äridele. Vaatame erinevate variantide kulubaasi ja võrdlusi 5 aasta perspektiivis. Räägime andmete varundamisest, mis aitab näiteks küberründe korral äri käimas hoida ning vastame kõikvõimalikele küsimustele.

Webinaril astuvad üles Tallinna külje alla kerkiva Baltikumi suurima uue andmekeskuse Greenenergy Data Centersi IT-juht ja pikaaegne Tele2 Baltikumi äride IT-juht Aivar Karu ning müügijuht Martin Rungi.

Webinaril osalemise link saadetakse registreerimisel sisestatud e-mailile 1 päev enne webinari toimumist. Webinar on mõeldud Eesti E-kaubanduse Liidu liikmetele, tasuta.

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega