Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Hommikuseminar

Liikmete hommikuwebinar: „Laienemine välisturgudele – digiturunduse edulood ja õppetunnid“

Hommikuseminar
 / 
June 10, 2022
Jun 10, 2022
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

Hommikuseminaril räägivad Uku Vasemägi ja Markko Sojonen Mindshare Estoniast sellest, millega tuleks digiturunduse vaatevinklist arvestada välisturgudele laienemisel; millele tähelepanu pöörata, millest hoiduda. Soovitusi ja tähelepanekuid ilmestatakse reaalsete näidetega Mindshare klientide kogemustest!

 

Lisaks praktilisele sisule saavad kõik webinaril osalejad juunikuu jooksul ligipääsu unikaalsele 54 riiki hõlmavale e-ostlemise trendide uuringule ning kõigi osalejate vahel loositakse välja kolm tasuta kahe tunnist digiturunduse konsultatsiooni Mindshare Estonia poolt.

 

Webinar toimub 10. juunil kell 10.00-11.15 Zoomis ning on mõeldud E-kaubanduse Liidu liikmetele. Registreerimisel sisestatud e-mailile saadetakse 1 päev enne webinari osalemise link.

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega