Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Hommikuseminar

Liikmete hommikuwebinar: “Makselahenduste turu ülevaade”

Hommikuseminar
 / 
October 15, 2021
Oct 15, 2021
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

10.00-10.15 Tõnu Väät, E-kaubanduse Liidu tegevjuht: “Tagastuste, järelmaksu ja avatud panganduse statistika, liidu soovitused”.

10.15-10.-30 Art Lukas, Maksekeskuse tegevjuht: Maksestatistika Eestis- pangakaardist sularaha ja e-makseteni, mis suunas makselahendused arenevad?”

10.30-10.45 Martin Ustaal, ESTO kaasasutaja: “Kui suur on järelmaksu turg Eestis, millised on tarbijate seas populaarsemad järelmaksu tooted, kes suuremad turuosalised?”

10.45-11.00 Markus Lember, Montonio tegevjuht: Avatud pangandus - teenusest, tasudest ja konversioonidest. Kes on suurimad turuosalised? Mida toob tulevik?"

11.00-11.30 avatud vestlus osalejatega- vastame küsimustele, arutleme erinevate teenusepakkujate, kitsaskohtade, võimaluste ja tuleviku üle.

Hommikuwebinar on mõeldud E-kaubanduse Liidu liikmetele, tasuta. Registreerimise link saadetakse 1 päev enne algust registreerimisel sisestatud e-mailile.

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega