Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Hommikuseminar

Liikmete hommikuwebinar: “Psühholoogia ja semiootika vaade e-poe usaldusväärsusele”

Hommikuseminar
 / 
January 28, 2022
Jan 28, 2022
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

liit

Webinar toimub 28. jaanuaril kell 10.00-12.00 zoomis.

Millised on ettevõtte usaldusväärsuse märgid ja kuidas aju neid töötleb? Kuidas paneb tarbija aju asjad kokku nii, et tekiks usaldus? Millised on need konkreetsed sõnumid, märgid, visuaalid, mida kasutada oma e-poes? Usalduse signaliseerimine e-poes ja mis komponentide puhul tekib usaldus.

Esinejad on Kari Kuulman (psühholoogia instituut) ja Katre Pärn (filosoofia ja semiootika instituut)

Osalemiseks on vajalik E-kaubanduse Liidu liikmelisus ning eelregistreerimine. Seminar on tasuta. Osalejatele saadetakse osalemise link 1 päev enne seminari registreerimisel sisestatud e-mailile.

 

Lisainfo: tonu@e-kaubanduseliit.ee

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega