Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Hommikuseminar

Liikmete hommikuwebinar: " Sina neid vigu sotsiaalmeedias turundamisel ei tee ju, eks?"

Hommikuseminar
 / 
August 25, 2022
Aug 25, 2022
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

Mis oleks parem, kui elulised ja praktilised näited ettevõtete vigadest, mida tehakse sotsiaalmeedias turundamisel?

Koolitajaks on Brit Mesipuu, kellel on kogemusi 200+ koolitust, 100+ artiklit, 20 aastat turunduses, millest viimased 6.a. sotsiaalmeedia turundusele keskendudes. Tule, kuula ja vaata rohkelt näiteid eksimustest ning itsita vaikselt pihku. Sina ju nende vastu ei eksi, küll aga sinu konkurent...

Webinar toimub 25. augustil Zoomis, kell 10.00-11.30 ning on tasuta ja mõeldud Eesti E-kaubanduse Liidu liikmetele. Vajalik eelregistreerimine. Osalemise link saadetakse 1 päev enne toimumist registreerimisel sisestatud e-mailile.

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega