Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Hommikuseminar

Liikmete hommikuwebinar: "Uut Google-i maailmast - Performance Max kampaaniad ja esimesed sammud GA4-ga"

Hommikuseminar
 / 
September 30, 2022
Sep 30, 2022
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

Koolitajaks on Karl Pae, kes on rahvusvahelistele Google Adsi kampaaniatele keskendunud agentuuri ePPC asutaja ja strateegiajuht. Digiturundusega alustas Karl 2008. aastal, Google-i EMEA peakontoris, Dublinis ja on sellest ajast saadik koolitanud ja nõustanud sadu reklaamijaid Eestist ja kaugemalt. Saa teadmisi ühelt parimalt Google eksperdilt, kuidas enda e-äri juba täna täiustada!

Hommikuwebinar on mõeldud E-kaubanduse Liidu liikmetele, tasuta. Webinar toimub Zoomis 30 septembril kell 10.00-11.30. Osalemise link saadetakse personaalselt registreerimisel sisestatud e-mailile hiljemalt 1 päev enne toimumist.

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega