Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Seminar ja konverents

Seminar: Grow UP! e-poega Eestist välisturule?

Seminar ja konverents
 / 
November 9, 2023
Nov 9, 2023
 / 
8:30
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

liit

Terve päev täis ainult välisturgudele laienemist!

Seminaril saad teada kuidas luua edukas strateegia välisturgude jaoks. Kuidas seal kampaaniaid planeerida, mõõta. Millised on peamised äri laiendamise kitsaskohad. Esmakordselt räägivad mitmed ettevõtjad enda laienemise õnnestumiste ja ebaõnnestumiste lugudest. Ei puudu ka tehnoloogia- fullfilmentteenus laos, logistikas. AI, GA4, makselahenduste trendid Baltikumis, kui müügiplatvormide ülevaade ning lõpetuseks mis juhtub kaubanduses 2024 aastal?

Vaata lisa seminari kodulehelt ja registreeri end hetkel kehtiva ülisoodsa piletihinnaga kuniks kohti jätkub!

http://www.delfi.ee/growup

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega