Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Seminar ja konverents

Seminar: " Kuidas võita kliente ligipääsetava e-poe abil? "

Seminar ja konverents
 / 
October 16, 2023
Oct 16, 2023
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

Tõnu Väät
Tegevjuht

Kas tead, et 2024 aasta lõpuks peavad olema kõik Euroopa ja ka Eesti e-poed ligipääsetavad ehk vastama kehtima hakkavatele ligipääsetavuse nõuetele? Et nägemis-, liikumis- jm puude ning raskustega isik saaks samuti e-ostu sooritada. Selleks hakkab kehtima rida nõudeid.

Eesti E-kaubanduse Liit ja Euroopa Ligipääsetavuse kompententsikeskus Accessible EU korraldavad seetõttu 16. oktoobril hübriidseminari, mille käigus on sul võimalik mõista, mida ligipääsetavus tegelikult tähendab, millised nõued hakkavad kehtima, kuidas siit kasu lõigata ning kuidas enda pood kõigile ligipääsetavamaks muuta.

Seminari viib läbi üks maailma parimaid ligipääsetavuse konsultante ja koolitajaid Jakob Rosin.

Me ei räägi, vaid näitame!

Seminar toimub 16. oktoobril kell 10.00-13.00 Erinevate Tubade klubis, Telliskivi 60-A1, Tallinn. NB! kohapeale mahub vaid 70 inimest! Osaleda saab ka onlines. Registreeruda saab siit: http://bit.ly/aeu-ekaubandus

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega