Soovitame Avasta ka E-smaspäev →

Liikmete hommikuwebinar: “Piiriülene laienemine”

 / 
February 8, 2021
Feb 8, 2021
 / 
10:00
 / 
Registreeri

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
Tegevjuht

10.00-10.30 “Kick your cross border sales now! We noticed the slowest growth of E-com at Estonia comparing to other countries.” Donatas Gudelis, Man. Director at MakesYouLocal for Baltics and Poland

10.30-11.00 “Rahvusvahelise e-müügi võimalused ja koostöölahendust Itella Smartpostiga Baltikumis ja Soomes” Sten Esna, Itella Smartposti müügidirektor

11.00-11.30 “What it takes to be successful in Finland? Tips and Tricks.“ Miia Toivola, Cross border specialist in Finland

11.30-12.00 “Uuendusmeelsed makselahendused, milega võidad 10x teenustasudelt” Karel Nappus, COO, Montonio Finance

Webinar toimub Zoomis ning on mõeldud ainult E-kaubanduse Liidu liikmetele. Tasuta. Link saadetakse registreerinutele vahetult enne toimumist e-mailile.

Registreeru juba täna, sest kohad lähevad kiirelt

Registreeri

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega