Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

10. mail toimunud TTJA infopäev seadusemuudatuste kohta on nüüd järelvaadatav

May 20, 2022

Kati Posti
- Author  
Projektijuht

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Kati PostiKati Posti
Tõnu Väät
Kati Posti
Kati Posti
- Autor  
Projektijuht
Tegevjuht

Euroopa Liidu liikmesriigid võtavad 28. maist üle direktiivi, mille peamine eesmärk on muuta ostlemine tarbijatele selgemaks ja läbipaistvamaks.

Põhilised muudatused:

1. Täpsustatakse kauba hinna alandamisest teavitamise reegleid. Edaspidi tuleb kauba hinna alandamise teates ära näidata hinna alandamisele eelnenud kindlaksmääratud ajavahemiku jooksul samas müügikohas kaupleja kohaldatud varasem hind.

2. Täiendatakse ebaausate kauplemisvõtete regulatsiooni ja keelatud kauplemisvõtete loetelu. Tarbijate arvustuste kasutamist e-poes reguleeritakse. Samuti on edaspidi keelatud esitada libaarvustusi ja väärkasutada tarbija arvustust.

3. Suuremad rahatrahvid rikkumiste eest

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Amet korraldas 10. mail veebiseminari vormis infopäeva antud seadusemuudatuste kohta.

Infopäev on järelvaatamiseks üleval SIIN

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega