Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

4+1 soovitust Magento 1 poodnikele lõppeva toe valguses

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Esimene soovitus on loomulikult planeerida uuendamist Magento 2’e võimalikult kiirelt. Seni aga, kuni veel Su pood on üleval vanal versioonil, tuleb teha kõik endast olenev, et pood võimalikult turvaline oleks:

1. Veendu, et Sul on olemas arendaja, kes on valmis reageerima, kui midagi peaks juhtuma.

2. Vii Magento 1 tarkvara viimasele versioonile ehk 1.9.4.5 (Magento võib lasta välja veel täiendava „viimase“ versiooni). Koostöös arendaja ja majutuspakkujaga, vii serveri tarkvara uusimale sobivale versioonile. Veendu, et poest tehakse piisavalt tihti varukoopiaid ning võta kuulda majutuspakkuja täiendavaid soovitusi.

3. Vaata üle oma e-poe makseviisid ning uuri nende seisukohti Magento 1 poodide osas. Meie hinnangul jagunevad nad kolmeks: keelavad kasutamise kohe, annavad üleminekuks täiendava lisaaja või lubavad kasutamist jätkata, kuid täielikult enda vastutusel.

4. Veendu, et Su arendajal on plaan, kust soetada järgmisi turvauuendusi.

On võimalik jälgida erinevaid foorumeid ja loota, et neid sinna kellegi poolt piisavalt kiiresti üles pannakse ning et need on kvaliteetsed ja usaldusväärsed. Grupp Magento 1 eksperte on loonud ettevõtte Mage-One, kes premeerib turvaaukude leidmisel ja parandamisel ning pakub neid kuutasu eest, mis sõltub e-poe käibe suurusest.

5. Kui usud jumalasse, siis rista käed palveks, et keegi pahalane Su poe vastu kõrgendatud huvi ei tunne! Kui maailmas poleks halbade kavatsustega inimesi, poleks vaja ka turvauuendusi!

Margus Ots, Magento partnerettevõtte Lumav Commerce OÜ äriarendusjuht.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega