Meedia

9 kuu e-ostude kasv Eestis 27%

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab pea 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

2019. aasta 9 kuu kokkuvõttes on eelmise aastaga võrreldes Eestis e-ostude kasv 27%, Eestist tehtud ostude käive kasvas 36%, välismaalt tehtud ostud suurenesid 20% võrra.

Septembrikuus tehti e-oste ca 122 miljoni euro eest, mis on 24% võrra enam kui eelmise aasta samal perioodil. Eesti ja välismaa e-poodidest tehakse oste jätkuvalt üsna võrdselt.

Aastases võrdluses on kiiremini kasvanud just Eesti e-poodidest tehtud ostud (kasv võrreldes eelmise aasta septembrikuuga 32%). Eestist tehtud e-ostude käibest moodustasid septembris 73% pangalingi kaudu tehtud ostud, mis on ülekaalukalt peamine makselahendus, mida enamus kasutab.

Allikas: Eesti Pank ja E-kaubanduse Liit

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega