Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Barbora pakub drive-in kaasaostu vaid 30-minutilise tellimisajaga

October 21, 2021

Kati Posti
- Author  
Projektijuht

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Kati PostiKati Posti
Tõnu Väät
Kati Posti
Kati Posti
- Autor  
Projektijuht
Tegevjuht

Toidu- ja esmatarbekaupade e-pood Barbora pakub alates sellest nädalast Tallinnas ja Tartus toidu kaasaostuvõimalust ehk nn drive-in ekspressteenust vaid pooletunnise ettetellimisajaga.

"Igapäevase toidukraami ja muu vajaliku soetamine e-poest on viimase pooleteist aastaga saanud paljudele meist argielu lahutamatuks osaks," lausus Barbora tegevjuht Kirke Pentikäinen. "Nüüd, mil ühiskond on ka üha avatum ja inimesed liiguvad rohkem, on üha kasvamas ka nõudlus mugava e-ostlemise järele tellimusele ise järgi minnes." 

Barbora.ee poes saab alates sellest nädalast valida kaupade kättesaamine ekspressteenusena – võimalus minna Tallinnas või Tartus kaupadele järgi vaid 30 minutit pärast tellimuse tegemist. Barbora kaasaostuteenus, sh kiire komplekteerimisega, on tasuta.  

"Uue ekspressteenusega tahame pakkuda kolmes Tallinna ja ühes Tartu kaasaostupunktis mugavat ja ajaefektiivset igapäevaostude sooritamise võimalust inimestele, kes eelistavad oma ostud teha kulleri ootamise asemel päevaste sõitude raames," lausus Pentikäinen.

Pentikäinen märkis, et Barbora oli pandeemia esimese laine tipphetkel mullu aprillis esimene, kes hakkas kõrvuti kullerteenusega pakkuma ka drive-in ehk kaasaostu teenust – tänaseks on see muutunud e-kauplejate jaoks juba nö tegevusala standardiks.  

Barbora drive-in punktid on eraldi oranžiks värvituna markeeritud Tallinnas Ehitajate tee, Linnamäe tee ja Smuuli tee ning Tartu Zeppelini keskuse Maxima kaupluste juures. Barbora ostud komplekteeritakse ainult paberist poekottidesse ning kõik ostud antakse üle kontaktivabalt. 

_______ 

Lisainfo:

Argo Kubja,

argo.kubja@barbora.ee

Turundusjuht, Barbora.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega