Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Partnerite pakkumised

Cashwave - uus voucheri vahendaja Eesti turul

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Baltikumi (sealhulgas ka Eestisse) laieneb uue põlvkonna e-voucheri B2B äri Cashwave.io, kes tehnoloogiliselt ja sihtturunduslikult ei vahenda ega müü lõpptarbijale soodustooteid ega kaarte. T

egu on Bulgaaria ettevõttega, kes on edukalt 5 aastat tegutsenud kümnes riigis Kesk-ja Ida-Euroopas (Poolas, Rumeenias, Bulgaarias, Türgis jpm).Cashwave töötab koostöös selliste brändidega nagu näiteks Zalando.com, Mall.CZ, eMAG, Allego.pl, Empik.com jpm, kelle käest ostetakse 15 miljoni euro väärtuses e-vouchereid aastas, töötajatele lojaalsus- ja sooduskoode, mida peamiselt vahendatakse Põhja-Ameerikasse jm suurte riikide ja korporatsioonide töötajatele.

Hea võimalus müüa oma tooteid edasi suurte korporatsioonide töötajate pakkumiste ja lojaalsusprogrammidesse. Kui keegi soovib kontakti, võib julgelt E-kaubanduse Liidust küsida. Meile tundus põnev uus äri, maht ja kliendibaas on täitsa arvestatavad!

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega