Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Pakkumised

Cleveron tuli välja uue lahendusega - pakiautomaat sinu ettevõttele!

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Kompaktne pakiautomaat loodi selliselt, et seda saaks lihtsasti paigaldada, kiiresti kasutusele võtta ning oleks võimalikult soodne ja võimaldaks igal ettevõttel tavapärase müügitegevusega jätkata, uue olukorraga kohaneda ja pakkuda inimkontaktivaba teenust.

Peamiselt maailma tuntuimatele jaekettidele suuri pakiroboteid tootev Cleveron muutis kriisi ajal oma arendusplaane ja lõi pakiautomaadi, mis sobib kasutamiseks kõikidele ettevõtetele ja asutustele, kes peavad teenuse osutamiseks kaupu üle andma või vastu võtma.

Cleveron 351 nime kandval välipakiautomaadil on 12 pakikohta ning seda on võimalik kasutada mitmel eri otstarbel. Lisaks e-poe tellimuste kätte andmiseks sobib see ka renditud kaupade väljastamiseks ja vastu võtmiseks või ka asjade üleandmispunktiks.

Heaks näiteks pakiautomaadi eri võimaluste rakendamisest on Eesti autoteenindused, kes kasutavad Cleveroni siseruumidesse mõeldud lahendust autovõtmete vastu võtmiseks ja tagasi andmiseks. USAs kasutavad Cleveroni suurt pakiautomaati mitmed ülikoolid tudengite pakkide üleandmiseks.Ettevõtte pakiautomaat võib leevendust pakkuda praegusele olukorrale, mil pakiautomaatide võrgustikud on suure koormuse all.

Pakid hilinevad, tarneajad pikenevad ja kliendid on rahulolematud. E-kaubanduse mahud püstitavad rekordeid praegu küll kriisi tõttu, kuid ilmselt mõjutab mugav ostlemisviis inimeste ostuharjumusi ning -eelistusi veel pikalt. Ja pakiautomaat on eestlaste eelistatuim pakkide kätte saamise viis.Välipakiautomaat saabub tellijani juba terviklikul kujul ega vaja eraldi paigaldusmeeskonda.

Samuti on automaadis juba olemas oma tarkvara, nii et puudub vajadus täiendavateks integratsioonitöödeks. Kogu lahendus on välja töötanud nii, et selle paigaldamisega saaks hakkama igaüks.

Pakiautomaadi saab kohe kasutusele võtta ning hakata klientidele pakkuma tasuta kiiret ja inimkontaktivaba teenust.

Pakiautomaati saab tellida Cleveroni veebilehelt, kus on olemas toote kohta ka põhjalik lisainfo.

Vaata ka videot Küsimuste korral saab saata e-kirja aadressil cleveron@cleveron.com.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega