Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Coopi e-poe toidukappide tarneajad muutuvad paindlikumaks

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Sellest nädalast muutusid Coopi e-poe toidukappide tarneajad, mille tulemusel on võimalik kaubale järgi minna senise pooleteise tunni asemel kolme tunni vältel. Coopi e-kaubanduse juhi Mait Mäesalu sõnul toodi toidukapid turule eesmärgiga pakkuda e-poe teenust neile inimestele, kellel pole võimalik kodus kullerit oodata ning kes tahaksid ise endale sobival ajal tellitud kauba koduteel kapist kaasa haarata.

„Toidukapp on nagu Drive in või Pick-up lahendus, sõidad kapi juurde, tõstad valmis komplekteeritud kauba autosse ja sõidad edasi,“ ütles Mäesalu.
„Toidukapi võlu seisnebki paindlikkuses – sa tead, et liigud õhtul töölt, rannast või trennist koju ning tahad, et sõltumata kellaajast saaksid oma tellitud toidukauba kiirelt kätte. Niisiis otsustasimegi muuta tarneaknad kaks korda pikemaks, et kõik soovitud käigud jõuaks tehtud ning seejuures saaks ka toidukauba endale võimalikult sobival ajal kätte,“ lisas Mäesalu.

Seoses mahtude kasvu ja võimekuse suurenemisega hakkas eCoop maikuust alates toidukaupa koju ja toidukappidesse tarnima ilma teenustasuta.Coop Eesti Keskühistu

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega