Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

DPD otsib erakliendi teenuse spetsialisti!

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

DPD otsib erakliendi teenuse spetsialisti! Ametikoht on e-kaubanduse osakonnas ning põhieesmärk sellel rollil on tagada lõpptarbija rahulolu B2C ja C2C teenuste kasutamisel.

Kui sulle on need pildil olevad tänavad tuttavad nagu kodukant, saada kohe oma CV. Või kui tead kedagi, kes orienteerub selles kandis väga hästi, siis jaga seda töökuulutust temaga.

Saada CV hiljemalt 10.07.2016 e-postile: personal@dpd.ee.
Loe lähemalt ettevõtte kohta: www.dpd.com/ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega