Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

E-kaubanduse Liidu juhatuse esimees liitus COOPiga

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

E-kaubanduse Liidu juhatuse esimees Mait Mäesalu asub alates 17. veebruarist juhtima Eesti suurima toidukaupluste keti Coopi e-kaubandust.

Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimehe Alo Ivaski sõnul on toidukaupluste e-kaubandus viimasel paaril aastal väga kiirelt arenenud ja populaarsust kasvatanud, kuid sektori potentsiaal on tema hinnangul kordades veelgi suurem.

„Maidul on kogemus ja teadmised, kuidas kasvatada e-poe kiirust ja efektiivsust ning ta on väga hästi kursis kogu valdkonna viimaste arengutega, millega soovime mitte ainult kaasas käia, vaid ka olla ise teerajajaks,“ lisas Ivask.

Mait Mäesalu sõnul tuli ettepanek asuda juhtima Coopi e-kaubandust küll ootamatult, kuid arvestades Coopi ambitsioone e-kaubanduses ja senist edu toidu- ja esmatarbeturul, ei tulnud jah sõna ütlemiseks kaua mõelda.

„E-kaubanduse Liidu juhatuses olles olen väga hästi kursis, kui suur kasvupotentsiaal selles sektoris peitub. Coop on e-kaubanduses läbi tegemas suuri muudatusi ning võimalus neid protsesse juhtida on ka minu jaoks võimalus oma seniseid teadmisi parimal võimalikul viisil ellu rakendada,“ lisas Mäesalu.

Mait Mäesalu on kuulunud E-kaubanduse Liidu juhatusse neli aastat, neist kaks viimast on ta täitnud juhatuse esimehe rolli.

Mäesalu on varasemalt juhtinud Bauhofi ja viimati Home4You e-kaubandust ning AS Evelekt müügidirektorina olnud vastutav Eesti ühe edukama mööbliettevõtte müügitöö eest.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega