Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

e-kaubanduse Liidu liikmed Äripäeva Gasellide TOPis

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

19.veebruaril ajalehe Äripäev avaldatud Gasellettevõtete TOPis oli sel aastal esindatud 2 Eesti e-kaubanduse Liidu liiget.

Nendeks on MyLook OÜ ja Joost-Level OÜ.

Äripäeva kiiresti arenevate firmade edetabeli ehk Gaselli TOPi kõige kiiremad kasvajad paisutasid oma käivet kümneid kordi.

Järjekorras 14. edetabelisse jõudmiseks pidid firmad kasvatama aastail 2010-2012 käivet ja kasumit vähemalt 50% võrra. Kõige kiiremad kasvajad aga paisutasid majandusnäitajaid kordades.

My look OÜ kasvatas käivet 8,28 korda ja Joost-Level OÜ 3,05 korda. Mõlemad e-poed müüvad parfümeeriatooteid.

Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%.Gasellettevõtted loovad enim uusi töökohti ja kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus ja julgus.

E-kaubanduse Liit on uhke oma liikmete üle! Jätkake samas vaimus!

Allikas: Äripäev

 

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega