Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Blogi

E-kaubanduse Liidu liikmed saavad üleeuroopalise usaldusmärgise "European Trustmark" kasutusõiguse

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Eesti E-kaubanduse Liit kuulub üleeuroopalise katusorganisatsiooni EMOTA ridadesse, kes on eeskõnelejaks ja e-kauplejate huvide eest seisjaks Euroopas. EMOTA koondab 20 e-kaubandusliitu, suurkorporatsioone (Alibaba, Amazon) ja toetajaliikmeid (DHL, DPD, UPS) üle maailma. Alates 2015. aastast väljastab EMOTA üleeuroopalist usaldusmärgist "European Trustmark".

EMOTA akrediteeris Eesti E-kaubanduse Liitu usaldusmärgise "European Trustmark" väljastajana, mis annab Eesti e-poodidele märgise kasutusõiguse. Väljastusõigus on üheteistkümne riigi e-kaubandusliidul: Austria, Belgia, Horvaatia, Eesti, Soome, Kreeka, Saksamaa, Holland, Sloveenia, Rootsi ja Šveits. Kokku on sertifitseeritud ligi 17 000 e-poodi, kes on kantud EMOTA registrisse.

Eestis on "European Trustmark" kasutusõigus kõigil E-kaubanduse Liitu kuuluvatel e-poodidel, kellele on väljastatud usaldusmärgis "Turvaline ostukoht" ja kes vastavad alljärgnevatele tingimustele:

  1. Sõlmitud on kaubamärgi litsentsileping usaldusmärgise "Turvaline ostukoht" kasutamiseks;
  2. Märgis on e-poe avalehel lingitud liidu usaldusmärgisega e-poodide lehele;
  3. E-poes on kasutuses läbiv SSL-sertifikaat (HTTPS:// domeen);
  4. Kõik järelkontrolli raames edastatud parandused on teostatud;
  5. Puuduvad EMTA maksuvõlgnevused ja esitamata deklaratsioonid/ majandusaasta aruanded


Usaldusmärgis "Turvaline ostukoht" on väljastatud kokku 86-le E-kaubanduse Liidu liikmele. E-kaubanduse Liitu kuulub kokku 205 e-poodi ja e-kaubandusega seotud ettevõtet.

Nii usaldusmärgise “Turvaline ostukoht” kui EMOTA märgise taotlemine on e-poodidele tasuta ja sisaldub liikmemaksus.

Liidu missioon on e-kaubanduse arendamine Eestis ning liikmete huvide esindamine riigiametites ja õigusloomes. Liit viib läbi e-poodide kampaaniapäeva E-smaspäev, korraldab "E-tegu" konkurssi ja organiseerib temaatilisi seminare e-kaubandusalase teadlikkuse tõstmiseks.


Lisainfo:

Signe Kõiv
Juhatuse esimees
Eesti E-kaubanduse Liit
info@e-kaubanduseliit.ee
Telefon: +372 5023 456
https://e-kaubanduseliit.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega