Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

E-kaubanduse Liit pani netipoodide kauba paberkataloogi

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Sellest nädalast levib SmartPOSTi  pakiautomaatide juures tasuta kataloog SmartSHOP, mis koondab endas kodumaiste internetikaupluste pakutavat kaupa.

Uues kataloogis on koos üle 380 toote sellistelt  müüjatelt nagu nodi.ee, On24.ee, lemmik24.ee ning paljudelt netipoodidelt. 40 000ni ulatuva tiraažiga kataloog on saadaval kõigis Eesti maakondades ja suuremates asulates.

"Eesti inimestele meeldib kaup paberkataloogist  välja valida ning siis internetist tellida. Samas on viimasel ajal on mitmed paberkataloogid ilmumise lõpetanud ning tahtsime pakkuda inimestele uut võimalust vajaliku kauba leidmiseks," põhjendas uue väljaande loomist liidu juhataja Sirja Mäekivi.

Selleks, et tarbijani jõuda pole väiksel veebipoel  Mäekivi sõnul praegu kuigi palju võimalusi.

"Üle riigi leviva paberkataloogi näol tekkib väiksematel netikauplustel hea võimalus suurema publikuni jõuda ning kõigil veebipoodidel on võimalik selles projektis osaleda." selgitas ta ettevõtmise eesmärki.

Kataloogi lõi Eesti internetipoode koondav  E-kaubanduse Liit koostöös üleriigilist pakiautomaatide võrgustikku haldava logistikaettevõttega SmartPOSTiga, kes toimetab kohale suure osa internetist tellitud kaubast.

"Internetinetikaubandus on kasvav äri ning ostjad  eelistavad mugavaimat kohaletoimetamise moodust, milleks on enamasti pakiautomaadi kasutamine," rääkis SmartPOSTi nõukogu liige Peep Kuld koostöö tagamaadest.

45 liikmega Eesti E-kaubanduse Liit koondab  kasvavat hulka internetis tegutsevaid kauplusi. Läinud aastal asutatud organisatsiooni eesmärgiks on e-kaubanduse edendamine Eestis.

Lisainformatsioon:http://www.smartshop.eehttps://e-kaubanduseliit.eehttp://www.smartpost.ee

Sirja MäekiviJuhatajaMTÜ Eesti E-kaubanduse LiitGSM: 55 678 201sirja.maekivi@e-kaubanduseliit.eeP

eep KuldNõukogu liigeSmartPOST OÜGSM: 51 23 337E-post: peep.kuld@smartpost.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega