Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Meedia

E-kaubanduse Liitu astusid e-Maxima ja Smarten Logistics

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

E-kaubanduse hoogne kasv ja tihenev konkurents motiveerib kauplejaid leidma lahendusi, kuidas tarbijate ootuseid ületada ning pakkuda veelgi paremat teenust.

Suur osa Eesti tarbijatest on e-ostudega juba sinasõber, kuid paljude jaoks on uudiseks, et internetist võib mugavalt koju tellida ka toidukaubad. E-kaubanduse Liidu liikmeks astus Maxima Eesti, kes 2015. aasta veebruaris käivitas jaekettidest esimesena e-toidupoe – e-Maxima.


Maxima Eesti tegevjuht Vygintas Šapokas usub, et koostöös E-Kaubanduse Liiduga saab jaekett jätkata e-kaubanduse arendustegevust suunas, mis tagab eestimaalastele maksimaalset kvaliteeti.

“Oleme oma arendustegevuses püüelnud sinnapoole, et ka meie e-pood vastaks alati klientide ootustele. Esimesel tegutsemisaastal kujunes e-Maxima regulaarseks ostukohaks 16 000 perekonnale ja juba alustas arendustöid, et tellimuste teenindamise võimekust kolmekordistada,” lisas Vygintas Šapokas.Ühes e-poodidega kuuluvad liitu e-kaubandusega tihedalt seotud ettevõtted nagu logistika-, makselahenduste-, turundusteenuse- ja arendustööde pakkujad. Liitu liikmeks astus Smarten Logistics, kes on suurim kolmanda osapoole logistika (3PL) teenusepakkuja Eestis ja kelle  tegevusvaldkondadeks on: kaubavarude juhtimine, kaupade vastuvõtt, ladustamine, komplekteerimine, lisaväärtusteenused, transport ja logistilised täislahendused.E-kaubanduse Liitu kuulub üle 150 e-kaubandusega seotud ettevõtte ning alaliidu üheks peamiseks tegevuseks on usaldusmärgise „Turvaline Ostukoht” väljastamine kriteeriumitele vastavatele veebipoodidele. Usaldusmärki kandvate e-poodide nimistut saad vaadata siit.


Signe Kõiv
Juhatuse esimees
E-kaubanduse Liit
info@e-kaubanduseliit.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega