Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Meedia

E-ostlemine on kasvanud 30%

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Juunikuus tegid eestlased e-oste 111,1 miljoni euro eest, mis on 27% võrra enam kui eelmise aasta samal perioodil.

Eesti ja välismaa e-poodidest tehakse oste jätkuvalt peaaegu võrdselt. Aastases võrdluses on kiiremini kasvanud just Eesti e-poodidest tehtud ostud (kasv võrreldes eelmise aasta juunikuuga juba 39%).

Eestist tehakse oste sagedamini pangalingiga maksmise võimalust kasutades, Eestis tehtud e-ostude käibest moodustasid juunis 78% pangalingi kaudu tehtud ostud.2019 aasta 6 kuu kokkuvõttes on eelmise aastaga võrreldes e-ostude kasv 28%, Eestist tehtud ostude käive kasvas 37%, välismaalt tehtud ostud suurenesid 20% võrra.Allikas: Eesti E-kaubanduse Liit koostöös Eesti Pangaga.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega