Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

“E-tegu 2014” võitja on…

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Tunnustamaks tublisid ja silmapaistvaid e-kaubanduse tegusid, kuulutas E-kaubanduse Liit esmakordselt välja konkursi “E-tegu 2014”. Konkursile esitati 14 kandidaati, kelle hulgast valiti rahvahääletuse ja žürii tulemuste kokkuliitmisel 5 finalisti.

Konkursi lõppvooruks oli finalistide 3-minutiline esitlus “E-kaubanduse aastakonverentsil 2015”, kus publik valis ülekaalukalt võitjaks…Baltika e-kanali Andmorefashion.com!

Õnnitleme tubli meeskonda!E-tegu 2014, Baltika meeskond

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega