Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Eesti E-kaubanduse Liidu ametlik koolituspartner on Internetirevolutsioon OÜ

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

21. juulil kirjutasid Eesti E-kaubanduse Liit ja Internetirevolutsioon OÜ alla koostöömemorandumi. Internetirevolutsioon OÜ (internetmarketing.ee) on nüüdsest liidu ametlik koolituspartner.Koostöö eesmärgiks on e-kaubandusega tegelevate ettevõtete koolitamine ning harimine erinevates turundusalastes teadmistes, mis omakorda aitab kaasa nende klientide arvu suurendamisele ning ettevõtte kasvule.

Kohesed kasud E-kaubanduse Liidu liikmetele:

1) -25% soodushind suve lõpus toimuvale internetiturunduse koolitusüritusele Internetiturunduse Eliitlaager.

See on kolme päevane koolituslaager, mis annab turundajale kõik vajalikud teadmised ja oskused, et interneti kaudu edukat müüki teha. Käsitletavad teemad on kuidas

  • tuua oma kodulehele hästi palju ostjaid;
  • veenda külastajaid kogu su kraami ära ostma;
  • kujundada oma veebileht nii, et see müüks (hästi palju);
  • tekitada usaldust sinu ja su toodete vastu;
  • muuta oma kliendid fännideks;
  • panna iga reklaami pandud kroon hulganisti tagasi teenima;
  • hinnata konkurentide samme internetis;
  • panna oma müügitegevus internetis tõeliselt tööle

Lisaks on seminari eesmärk luua osalejate vahel tugevad suhted, mis toovad tagasi veel aastaid.Lisainfo Internetiturunduse Eliitlaagri kohta: http://internetmarketing.ee/Internetiturunduse-Eliitlaager.pdf25nda juulini on osavõtumaks 3990 kr+km ja peale seda 4990 kr+km. Liidu liikmetele siis nendest hindadest 25% veel alla.

Järgmise kolme päeva jooksul registreerides on Liidu liikmetele vaid 2992.50 + km. Registreerida saab siin: http://www.internetiturundus.ee/regform/Hinnad sisaldavad toitlustust ja majutust kaheks ööks. Kohti on saadaval vaid 50, seega ole kiire oma koha kindlustamisega (pooled kohad juba täidetud).

2) -50% soodushind internetiturunduse e-kursuseleInternetiäri kursus on e-õppekeskkond, mis sisaldab ca 350 lk tekste ja 7 tundi õppevideosid internetiturundusest. See e-kursus on mõeldud ettevõtjatele ja turundajatele, kes soovivad interneti kaudu leida rohkem kliente, tõsta oma müüki ja mainet.

Kursus sisaldab vajalikke teadmisi, tehnikaid ja strateegiad oma edukate internetiturunduse tegevuste juhtimiseks. Lisaks saavad liitujad ligi ekslusiivsele foorumile, kus Eesti internetiettevõtjad saavad omavahel kogemusi vahetada.Kogu kursus on digitaalsel kujul - tegemist on e-õppekeskonnaga.

Peale kursuse tasu maksmist sa saad endale luua kasutaja sellesse e-õppekeskkonda, millele saad oma kasutajanime ja parooli abil ligi igalt poolt kus on internetiühendust, millal tahad.Kogu programm on jaotatud kaheksaks mooduliks, mis omakorda jaguneb rohkem kui 50 peatükiks.

Õpi just endale sobival tempol millal iganes sulle sobib.Tänaseks hetkeks on selle e-kursusega liitunute arv ligi 300 ettevõtet, osalejate arvamusi saad vaadata siit: http://internetmarketing.ee/arvamused/Kursusega liitumise tavahind on 2297 krooni (sh käibemaks), Liidu liikmetele vaid 1148 kr.Sul on võimalik omandada teadmised mida konsultatsioonfirmad jagavad kümnete tuhandete kroonide eest vaid murdosa eest sellest hinnast.

Lisainfo internetiturunduse e-kursuse kohta: http://internetmarketing.ee/internetiturundusekursus.htmHuvilistel pöörduda osalussooviga otse peep@internetmarketing.ee poole.

Tänan! Lisainfo ja kontaktid:Peep LajaInternetirevolutsioon OÜ juhatuse liigeTel. 50 73529e-mail: peep@internetmarketing.eehttp://internetmarketing.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega