Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Saavutused

Eesti E-kaubanduse Liidu liige Bit Finer sai kaks disainiauhinda!

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Eesti digiagentuuri Bit Finer disainitud e-poed said maailma ühel prestiižemal disainivõistlusel German Design Award 2019 kaks auhinda.

German Design Awards 2019 on maailmas ja Euroopas üks suurimaid disainikonkursse.

Zürii koosnes 46 disaini eksperdist 11 riigist ning konkursile esitati kokku üle 5500 töö.

Eesti digiagentuuri Bit Finer disainitud e-poed said maailma ühel prestiižemal disainivõistlusel German Design Award 2019 kaks auhinda. German Design Awards 2019 on maailmas ja Euroopas üks suurimaid disainikonkursse. Zürii koosnes 46 disaini eksperdist 11 riigist ning konkursile esitati kokku üle 5500 töö.

"Saime peale European Design Awards 2018 gaalat huvitava kirja, et meie tööd on nähtud ja see on nomineeritud German Design Awards 2019-l. See tuli täitsa ootamatult ning olime väga positiivselt üllatunud. Mõned kuud hiljem saime teate, et zürii on meie tööd üle vaadanud ning saame auhinna(d). Positiivne üllatus muutus pehmelt öeldes vaimustuseks. Kuu aega tagasi käisime Frankfurdis auhinna gaalal ja see oli tõeliselt võimas, võimsam kui European Design Awards isegi. Oleme väga rahul olukorraga ja see on toonud meile juba Saksamaalt nii mõnegi uue kliendi e-kaubanduse vallas. Plaanime 2019 ja 2020 tugevamalt Saksamaale keskenduda."  sõnas Bit Fineri asutaja Lauri Post.

 

Suured õnnesoovid ja edu edaspidiseks E-kaubanduse Liidu poolt!

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega