Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Eesti E-kaubanduse Liidu liikmest Dentsu Aegisest saab dentsu ning agentuuride grupp liigub uuele tasemele

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Uus bränd võetakse kasutusele kõigis 145 riigis, sealhulgas Eestis, kus dentsu brändi alla kuuluvad tänasest meedia- ja digiagentuurid Carat, Vizeum, iProspect, Isobar ja ökonomeetriliste mudelitega tegelev Data2Decisions.

Dentsu Estonia juht Britte Maidra sõnas, et koostöö 145 riigiga tagab tulevikus selle, et kasutada saab maailmatasemel tööriistu ja uuringuid, mis on meedia- ja turundustöös vajalikud.

Lisaks viiakse koos läbi ühiseid töötubasid ja jagatakse know-how’d, millest võidavad nii töötajad kui kliendid. Näiteks oleme Eestis juba välja töötanud dashboarde, mida nüüd rakendatakse kordades suuremates riikides ja vastupidi.

Dentsu ja selle alla koonduvate agentuuride ühine eesmärk on olla rahvusvaheliselt andmete-, analüütilise planeerimise ja kliendikeskse teenuse turuliider. Kindlasti saame edaspidi olla suureks abiks e-äridele läbi erinevate tööriistade, uuringute ja knowhow.

Vaata lähemalt ja küsi, kui saame kasulikud olla! www.dentsu.ee LisainformatsioonBritte MaidraBritte.maidra@dentsu.comTel: 50 54 163

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega