Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Eesti E-kaubanduse Liit ja SmartPOST sõlmisid koostöömemorandumi

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

26. mail kirjutasid Eesti E-kaubanduse Liit ja SmartPOST OÜ alla koostöömemorandumi. Koostöömemorandumiga deklareeriti ühiseid huvisid Eesti e-kaubanduse arendamisel ning lepiti kokku sellealases igakülgses koostöös.

SmartPOSTist saab E-kaubanduse Liidu ametlik logistikapartner ning E-kaubanduse Liidu liikmed saavad SmartPOSTilt soodustusi logistikateenuste kasutamisel.

SmartPOSTi juhatuse liige Indrek Oolup kommenteeris koostöömemorandumi allkirjastamist: "On teada, et Eesti e-kaubandus on suhteliselt nõrgalt arenenud võrreldes arenenud Euroopa riikidega. Eesti e-kaubandusel on veel kordades kasvupotentsiaali, et arenenud riikidele järele jõuda. Uuringud näitavad, et üheks e-kaubanduse arengut takistavaks teguriks Eestis on olnud olemasolevate posti- ja logistikateenuste madal kvaliteet ja kõrge hind. SmartPOST oma kaasaegsete iseteeninduslike postkontoritega on tulnud turule selleks, et seda valdkonda hüppeliselt parandada. Teeme kõik selleks, et tänu kvaliteetsele ja soodsama hinnaga logistikateenusele ning meie koostööle Eesti E-kaubanduse Liiduga, otsustab järjest suurem hulk Eesti tarbijaid e-kaubanduse kasuks. Oleme leidnud E-kaubanduse Liidu näol suurepärase koostööpartneri ning näeme meievahelises koostöös suurt potentsiaali. Seetõttu anname kõigile E-kaubanduse Liidu liikmeks astujatele soodustusi meie teenuste kasutamisel."

Eesti E-kaubanduse Liit ühendab Eesti ettevõtteid, mis tegelevad internetikaubandusega. E-kaubanduse Liidu eesmärgiks on liikmete ühiste huvide esindamine ja e-kaubanduse usaldusväärsuse ja populaarsuse suurendamine Eestis.

SmartPOST on logistikaettevõte, mis tegeleb peamiselt internetikaubamajade ja postimüügikataloogide klientidele tellitud kaupade kohaletoimetamisega.

SmartPOST kasutab selleks üle Eesti kaubanduskeskustes asuvaid "iseteeninduslikke postkontoreid" ehk pakiautomaate, mis muudavad kaupade kättesaamise kiiremaks, mugavamaks ja odavamaks võrreldes tavapostkontoritega.

Lisainfo:

Sirja Mäekivi

Eesti E-kaubanduse Liidu juhatuse liige

Tel. 55 678 201

e-mail: sirja.maekivi@e-kaubanduseliit.ee

veebileht: www.e-kaubanduseliit.ee

Indrek Oolup

SmartPOST OÜ juhatuse liige

Tel. 50 56 222

e-mail: indrek.oolup@smartpost.ee

veebileht: www.smartpost.ee

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega