Soovitame Tasuta e-kaubanduse videokursus →

Uudised

Eesti E-kaubanduse Liit sai uue veebilehe

October 21, 2021

- Author  

Eesti E-kaubanduse Liit koondab rohkem kui 500 usaldusväärset e-kauplejat ja suunanäitajat. Kasvatame e-kaubandust koos!

Tõnu Väät
- Autor  
Tegevjuht

Eesti E-kaubanduse Liidul on hea meel tuua avalikkuseni liidu uus veebileht, mis valmis koostöös liidu värske ametliku partneri ja liikmega - digiagentuur Bit Finer.

Liidu veebileht on koduks väga mitmele e-kaubanduse ettevõttele ning ka nendele, kes veel peavarju või infot otsivad. Liikmeid on liidul juba palju (peaaegu 250 aktiivset liiget) ning see arv on ainult kasvamas.

Arvestades kiiret kasvu tuli liikmetele ehitada uus veebileht, millelt infot veel hõlpsamalt kätte saada.Vana veebileht oli mõneti aegunud ning ajale jalgu jäänud - näha oli paljusid erinevaid murekohti ning kohe tekkisid ka mõtted, kuidas neid parandada.

Uue lehe tegemisel keskenduti eelkõige järgmistele punktidele

LihtsusNagu eelnevalt mainitud, siis oli veebileht mõneti ajale jalgu jäänud - teksti oli palju, veebilehel valitses tugev info üleküllus ning raske oli üles leida seda, mida võisid olla otsimas.

Kiirus

Ajale jalgu jäämine tähendab ka seda, et mida rohkem on veebilehel infot, väikeseid osakesi ja muud ebavajalikku, seda aeglasem veebileht ka on.

Sisu selgus

Niivõrd esindusliku veebilehe sisu peab olema ka võimalikult selge, et see pakuks väärtust nii inimesele, kes otsib lihtsamat kui ka raskemat lugemist.

Esinduslikkus

Hallates lehte, millel on pea 250 aktiivset liiget ning võttes liikmeid ettevõtetena, siis tuleb kokku üks päris suur posu inimesi, kes veebilehte uudisväärtuse saamiseks tihtipeale külastavad. Liidu veebileht pidi olema nii visuaalselt kui ka strateegiliselt esinduslik - kõige tähtsam peab olema kõige rohkem nähtaval.

Mobiilne kasutajakogemus

Alates 2009. aastast on veebilehtede liiklus suuresti genereeritud mobiilsete kasutajate poolt. 2018. aastal olid üle poole kasutajatest (52,5%) mobiilsed kasutajad - ka liidu veebileht pidi sellega rohkem harjuma ja sellele rohkem tähelepanu pöörama.

Disain on vägagi suunatud ka tihtipeale kiire eluviisiga mobiilsetele kasutajatele.Loodame ja usume, et need lihtsad eesmärgid on täidetud ning info on senisest selgem ja loetavam ning visuaalselt atraktiivsem.

Sinu tagasiside on alati oodatud ning palume edastada kõik mõtted info@e-kaubanduseliit.ee et saaksime liidu lehte veelgi paremaks muuta.

Loe veel uudiseid sellest kategooriast

Uudised otse e-kaubanduse mootorist

Kõik uudised

Liitud liiduga juba täna ja saad palju hüvesid

Oleme pädevad

Teame täpselt mis e-kaubanduses toimub ning kuidas seda äri arendamiseks kasutada. Jagame neid teadmisi hea meelega ülevaadete, uuringute ja koolituste kaudu. Et kasvamine ja ostmine oleks lihtsam.

Oleme usaldusväärsed

Eesti e-kaubanduse maine ja käekäik on meile olulised. Seisame selle eest, et Eesti e-kaubandus vastaks headele tavadele ja kõrgetele kvaliteedistandarditele. See on kasulik nii ostjale kui müüjale.

Oleme turvalised

Muudame koos e-kaubanduse turvalisemaks. Meie “Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse ning tõstab müüja usaldusväärsust ja parandab mainet.

Liitu liiduga

E-poed mida saad usaldada.

“Turvaline ostukoht” kvaliteedimärgis tagab ostjale kontrollitud ja rangetele tingimustele vastava ostukogemuse.

Tutvu kvaliteedimärgisega